CASTLEWOOD SERİSİ - MGCS 203

ANASAYFA - ÜRÜNLERİMİZ - CASTLEWOOD SERİSİ - CASTLEWOOD SERİSİ - MGCS 203

ANASAYFA / ÜRÜNLERİMİZ / CASTLEWOOD SERİSİ / CASTLEWOOD SERİSİ - MGCS 203

CASTLEWOOD SERİSİ - MGCS 203

Ürün Açıklaması : Yükseklik ve mekânsal boşluk gibi kavramların farkındalığını, ağırlık dengesini sağlamaya çalışan bacak kaslarının kuvveti yardımıyla algılamayı sağlar. Boşluk algısı ve ritim duyularını aynı zamanda bacak kaslarını geliştirir. Bunlar çocukların dünyada güvenli bir şekilde gezinmesine yardımcı olan çok önemli motor becerilerdir.

Ürün Numarası : MGCS 203
Yaş Aralığı :3+
Güvenlik Alanı : 13,60 m²
Düşme Yüksekliği : 1,00 m
Aktiviteler

Denge
Eşitlik
Oturma
Sosyalleşme

Castlewood, kale ve orta çağ temalı çoklu oyun istasyonlarından oluşan modüler bir ahşap oyun grubu serisidir. Üründe yer alan hedef istasyonları olarak nitelendirilen kaydırak, kayma direği ve hayalet kaydırak gibi istasyonlar yarım daire şeklinde metal balkonlarda yer alır ve erişmek için çocukların fiziksel becerilerini zorlayıcı ip tırmanma istasyonlarını aşmaları beklenmektedir. Platform altlarında değerlendirilen temaya uygun grafiklerle kurulu rol yapma alanları sayesinde çocukların hem sosyal gelişimlerine katkı sağlanması hem de masalsı kale teması hissiyatını yaşayabilmeleri hedeflenmiştir.

MGCS 203_MGCS 203 SAFETY AREA.dwg 0,36 MB İndir
MGCS 203_TSE_MGCS 203 PRODUCT SHEET.pdf 2,75 MB İndir
MGCS 203_MGCS 203 VIEWS.dwg 0,35 MB İndir

BENZER ÜRÜNLER

SORUN MU VAR?

SIKÇA SORULAN SORULAR

Alanın durumuna göre zemin düzenlenmeleri yapıldıktan sonra, ürünler sahaya sevk edilir. Montaj ekibi ürünleri sahada karşılar ve ürünleri montajı tamamlanır.  

Ürünlerin garanti süreleri ürün gruplarına ve malzemelerine göre 5 yıl, 10 yıl, 20 yıl veya 25 yıl olarak değişiklik göstermektedir.

Ürünlerimiz ilgili TS EN ve TUV EN standartlarına göre model bazlı olarak belgelendirilmiştir.

Çocuk sağlığına değer veren, uluslararası standartlara uygun ve belgeli üretim yapan tecrübeli bir firma ile çalışmak çocuklar ve güvenlikleri için en doğru seçim olacaktır.

 

 

Satın alınan her ürünün siparişi verildikten sonra 4-6 hafta olarak üretim ve teslimatı değişlik göstermektedir.

HEMEN BİZE ULAŞIN

AKLINIZDA SORULAR MI VAR?